Tabak Invest Slovakia

Spoločnosť vznikla v júni 2007 a bola založená za účelom dovozu kubánskych cigár pre slovenský trh a stala sa oficiálnym dovozcom kubánskych cigár HABANOS pre Slovensko.
Tabak Invest Slovakia, s.r.o. importuje do SR kubánske cigary všetkých značiek a to ako prémiové, tak aj strojové cigary a cigarky. Fajčiarom týchto exkluzívnych cigár spoločnosť ponúka 26 prémiových značiek a 392 druhov cigár rôznych veľkostí, hrúbok, vôní, chutí, sily a tiež limitovaných edícií.

Keďže do portfólia akcionárov kubánskeho HABANOSU patria aj značky cigár z Dominikánskej republiky a Hondurasu, Tabak Invest Slovakia, s.r.o. sa ich rozhodla taktiež zaradiť na slovenský trh.

V roku 2008 bol do importného programu zaradený aj dovoz kubánskeho rumu Santiago de Kuba s kompletnou ročníkovou štruktúrou (3-50 ročné rumy). K uvedenej značke pribudol v roku 2012 aj vysokokvalitný rum Ron Cubay a to v 4 ročníkoch.

Spoločnosť sa okrem dovozu vyššie uvedeného tovaru venuje aj organizovaniu spoločenských podujatí s ponukou svojho exkluzívneho tovaru a nezabúda ani na vzdelávacie a školiace aktivity zástupcov a predajcov cigár, aby sa ku konečnému spotrebiteľovi dostali vo vynikajúcej kvalite.

Tovar umiestňuje na trh prostredníctvom širokej distribučnej siete pozostávajúcej zo 16 spoločností a tovar je dostupný v takmer 200 predajniach po celom Slovensku.

Prejavom kvalitnej a odbornej práce v spoločnosti je upevňovanie významnej pozície na trhu ako aj úzka spolupráca s OMNIA CIGAR CLUBOM (OCC), ktorý na Slovensku vznikol ako prvý privátny klub HABANOS.

Kontakt

Tabak Invest Slovakia, s.r.o.
Tomášikova 30
821 01 Bratislava

ICO: 36 788 694
zapísaná v OR Okresného súdu BA 1, oddiel Sro. vložka č. 46352/B

tel.: +421 2 482 406 21-2
fax: +421 2 482 406 23
e-mail:pazitka@tabakinvestsk.sk
info@tabakinvest.sk